![](https://pouliostherm.gr/wp-content/uploads/2017/09/ariston-HS-Premium-24.png)
Ariston HS Premium 24
Ο λέβητας HS Premium της Ariston ,έχει απόδοση 108,3% και εξοικονόμηση ενεργειας 35%.Έχει ενεργειακή κλάση θερμότητας και παραγωγής ζεστού νερού χρήσης Class A. Η οθόνη LCD που διαθέτει είναι σχεδιασμένη για τη μέγιστη διευκόλυνση του χρήστη και απεικονίζει την πλήρη λειτουργία του λέβητα. Η νέα εσωτερικη διαρύθμιση του είναι πλήρως επανασχεδιασμένη , με μειωμένη λειτουργία θορύβου και μείωση κόστους.Ο νέος εναλλάκτης του για το Ζεστο Νερό Χρήσης κια θέρμανσης , εξασφαλίζει τη θερμότητα του λέβητα.Διαθέτει κυκλοφορητή μεταβλητών στροφών και σύστημα Hydraulic Block. Επίσης διαθέτει και σύστημα αντιπαγετικής προστασίας.